Kthehu lart

Djema, ja çfarë mashkulli i pëlqen Zanfina Ismailit

Djema, ja çfarë mashkulli i pëlqen Zanfina Ismailit GazetaExpress

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka dhënë një shenjë për të gjithë ata meshkuj që ti ofrohen asaj se si duhet të jenë

Ajo ka postuar një model në InstaStory ku mbi të ka shkruar Ok, Ok të shoqëruar me një emotikon.

Duket se këngëtarja i ka qejf meshkujt brunë pak muskuloz dhe që janë adhurues të modës.

Mashkulli në foto i përngjanë mashkullit ideal të këngëtares.

Ndryshe, Zanfina pas këngës “M” që ja kushton nënës së saj nuk ka vazhduar shumë më muzikë, por është njëra prej vajzave më aktive në rrjetet sociale. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 19:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera