Kthehu lart

Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël GazetaExpress

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, së fundmi këngëtarja Rozana Radi i është përgjigjur pyetjeve kurioze të ndjekësve si dhe ka rrëfyer si rrallëherë mendimet e saj të sinqerta në lidhje me pritjen e një fëmije.

E pyetur nga një ndjekës nëse dëshiron që fëmija i saj i parë të jetë djalë apo vajzë, Rozana ka treguar se këtë dëshiron t'ja lërë në dorë Zotit.

"Janë punët e Zotit, nuk kam patur kurrë preferenca tek gjinia e të vegjëlve."- ka rrëfyer ajo.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 09:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera