Kthehu lart

Ditë intensive, e furishme dhe e zjarrtë...Zbuloni çfarë ju pret

Ditë intensive, e furishme dhe e zjarrtë...Zbuloni çfarë ju pret GazetaExpress

​Sot Merkuri futet ne Dash dhe Aferdita eshte ne graden e fundit te Peshkut

Per Merkurin eshte nje pozicion me i favorshem pasi ne Peshk ishte ne vendosje te dobet

Mendimi behet me intensiv i fuqishem i zjarre dhe vendimet merren shpejt dhe jane me krijuese.

Dita nuk ka nevoj per kaq shume shpejtesi pasi humbim detaje dhe gjera thelbesore 

Por do jemi te gjithe me te gatshem para asaj qe na intereson

Aferdita na jep nje ndjesi Melankolie

Kujtime nostalgjike fillojne dhe na merzisin

Duhet ti pershendesim perfundimisht situata qe kane marre fund apo lidhje dhe te presim neser diten e re te na sjell nje ere te re Dashurie

Nderkohe jemi nne nje periudhe kalimtare apo tranzicioni

Nje epoke e Re na pret

Dashi do jete me impulsive dhe me ne levizje e kontakte.Ne jeten personale do kete permiresim te dukshem

Demi do jete strategjik por shume aktive ne plane qe gjithsesi do mbeten ne mendjen e tij

Binjaket do kene dalje jete te vrrullshme takime dhe qellime te shpejta apo njohje te shpejta interesante

Gaforrja do kete takime pune dhe udhetime te shumta te shpejta dhe ndryshime te shumta planesh

Luani do jete me intensiv ne udhetime te largeta dhe ne kontakte me njerez qe jane large .Zhvendosje te ndryshme nuk do mungojne

Virgjëresha do kete periudhe intensive ne jeten personale intime por edhe ceshtje te rendesishme ekonomike per te mbyllur

Peshorja do kete njerez te rinj perball vetes me qellime te reja dhe menyre te re veprimi.Kontrata te mira dhe marreveshje nuk do mungojne

Akrepi do kete jete te re pune udhetime dhe kontakte te shumta .Puna do ju sjell kenaqesi dhe njohje te reja

Shigjetari do kete takime ne jeten personale jete romantike por edhe zhvillime te shpejta ne keto aspkete te cilat i ndryshojne jeten

Bricjapi do kete plane ndertimesh ndryshimesh por edhe rregullimi ne ambjentet e familjes

Ujori do kete udhetime takime romantike dite te kendshme dhe plane qe ndryshojne shpejt apo qe realizohen shpejt

Peshqit duhet te dalin nga mefshtesia te behen me aktive dhe tashme ka ardhur koha te marrin frenat ne dore

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 13:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera