Kthehu lart

Ditë gëzimi për Vjollcat, "mbretëresha" e tyre ka ditëlindjen!

Ditë gëzimi për Vjollcat, "mbretëresha" e tyre ka ditëlindjen! GazetaExpress

Për motrat Vjollca dita e sotme është një nga më të bukurat.

Mamaja e tyre feston ditëlindjen dhe duket se Marina dhe Luana nuk i kanë rezistuar tundimit për të publikuar në rrjete sociale një urim special.

“Unë dhe vajza e ditëlindjes. Te dua Mam,”-ka shkruar Luana. Ndërkohë Marina ka shkruar:”Gezuar ditelindjen Mbretereshe!,”-përfundon bukuroshja e ekranit në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 22:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera