Kthehu lart

Demi Rose tregon përsëri gjoksin bombastik

Demi Rose tregon përsëri gjoksin bombastik  GazetaExpress

Demi Rose Mawby ka treguar gjoksin e saj super seksi derisa ka dal në bikine në një pishinë në Bregun e Fildishtë

Demi Rose ka vazhduar pushimet përsëri derisa edhe kësaj radhe nuk kanë munguar edhe pozat e saj super seksi.

Bukuroshja ka treguar të pasmet e saj bombastike por edhe gjoksin derisa po pushon dhe relaksohet atje.

Se sa seksi ishte ajo flasin vetë fotot që i ka postuar e përditshmja Daily Mail. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 20:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera