Kthehu lart

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë GazetaExpress

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini .

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 13:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera