Kthehu lart

Dashnor Diko hap arkivat, shikoni si dukej ai dhe Inis Gjoni vite më parë

Dashnor Diko hap arkivat, shikoni si dukej ai dhe Inis Gjoni vite më parë GazetaExpress

Një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare edhe pse tashmë nuk është shumë aktiv në skenë ka hapur arkivat.

Dashnor Diko dhe regjisorja e njohur Inis Gjoni ruajnë një miqësi të vjetër. 

Me anë të disa fotove në rrjetet sociale këngëtari ka kujtuar kohën e rinisë ku të dy ishin  të 'ngatërueshëm'  nga flokët e tyre kaçurrela.

Edhe pse ka kaluar shumë kohë kaçurrelat e tyre nuk kanë ndryshuar.

/Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 12:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera