Çudit Lawrence, thotë se nuk i pëlqen seksi

“Nuk me pëlqen të bëj seks”

GazetaExpress

Kështu ka thënë aktorja Jennifer Lawrence e cila ka treguar se asaj si bëhet vonë kurrë a bënë seks dhe se këtë gje e bën shumë rrallë.

Ajo po ashtu ka pranuar se bën teste STI para se të bëj seks me partnerin e mundshëm.

Pavarësisht se Jennifer ruan statusin e një seks simboli nëpër filma ajo ka thënë se në jetën e saj private shumë pak praktikon seks.

Këtë gjë ajo e ka treguar në një intervistë me The Sun ku madje ka shtuar se obligon partnerët që të bëjnë teste para se të kryej marrëdhënie.

Ylli i filmit të fundit Red Sparroë, deri me tani ka pasur një numër lidhjesh si ajo me regjisorin Darren Aronofsky, aktorin Nicholas Hoult dhe frontmenin e Coldplay Chris Martin, ka shtuar se ajo e urren t’ia jap dorën edhe dikujt dhe shmang kontaktet fizike për shkak të frikës së mund të merr ndonjë sëmundje. /GazetaExpress/ 

Të tjera

Lajmet e fundit