Kthehu lart

‘Çmendet’ Geta Beqa! I heq të gjitha

‘Çmendet’ Geta Beqa! I heq të gjitha GazetaExpress

Sot, ajo konsiderohet si një nga emrat më të kërkuar në Kosovë sa i përket kujdesit të trupit.

Këtë epitet e ka fituar me shumë mund sepse është kthyer në një trajnere tejet joshëse dhe shumë e kërkuar nga fytyrat publike.

Flasim për trajneren e fitnessit, Geta Beqa e cila çdo ditë e më shumë po habit fansat e saj me linjat trupore.

Duke pasur një një trup kaq perfekt, ajo shpeshherë nuk heziton të shfaqet dhe më shumë se që duhet.

Por, këtë mëngjes ajo ka habitur me paraqitjen e radhës, e veshur vetëm me rrobdishan, por pa të brendshme, duke treguar të pasmet e formësuara.

Ndryshe, Geta ka pak muaj që është shpallur femra me fizikun më të mirë në botë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 09:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera