Kthehu lart

Cili ka qenë mesazhi më i veçantë që ka marrë Labi për ditëlindjen e tij?

Cili ka qenë mesazhi më i veçantë që ka marrë Labi për ditëlindjen e tij? GazetaExpress

Labi ka festuar ditëlindjen e 40 dhe emisioni 'SevenBizz' ka qenë në festën surprizë të organizuar për të.

Mes shumë miqve dhe të afërme, prezantuesi i njohur Labinot Gashi ka festuar ditëlindjen e tij të 40 dhe një vjetorin e martesës me Qëndresës. 

E në këtë festë surprizë të organizuar për të, Labi ka thënë disa fjalë për miqtë dhe karrierën e tij deri tani në kamerën e 'SevenBizz'.

Sigurisht se Labi nuk ka lënë pa përmendur as emocionet për atë se po bëhet baba së shpejti.

Ndërsa i pyetur se cili është urimi më interesant që ka marrë për ditëlindje, Labi tregon në videon më poshtë: 

YouTube

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Tetor 2018 22:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera