Kthehu lart

Christine “çmend” Manchesterin, del pa jelek në qytet

Christine “çmend” Manchesterin, del pa jelek në qytet GazetaExpress

Christine McGuinnes është para pa jelek dhe në një fustan solemn derisa ka xhiruar skena për RHOC.

Ajo ka treguar se gjithçka ka harruar nga një natë më parë e burrit të saj Paddy.

Christine u bë pjesë e përfoljeve nëpër media pasi që burri i saj Paddy McGuinness ishte parë shumë afër me ish këngëtaren e “All Saints”, Nicole Appleton.

Christine McGuinness sot ka bërë një paraqitje tepër seksi derisa ka vazhduar rolin e saj në “Real Housewives Of Cheshire” – ku nuk hezitoi ta paraqes edhe unazën e saj të martesës.

Aktorja është edhe një fanatike e fitnesit por pak shihet të bëj këso paraqitjesh duke ekspozuar kaq shumë gjoksin e saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 19:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera