Kthehu lart

Çfarë parashikon Horoskopi për sot, ja shenja që do përfshihet në një skandal

Çfarë parashikon Horoskopi për sot, ja shenja që do përfshihet në një skandal GazetaExpress

Nga Sot Aferdita ne shenjen e Dashit ne muajin e pare te Pranveres

Megjithese eshte ne pozicion te dobet do sjell ndryshim gjendjeje shpirterore duke sjell entuziazem qe eshte shkendija qe na bene te ndjehemi te gjalle

Kjo eshte periudha ku do deshirojme te Dashurojme perseri
nje njeri nje qellim nje enderr dhe vete jeten

Dashi fillon nje periudhe te re dashurie dhe shansesh ne pune dhe ne qellime te reja

Demi do jete strategjik por ne boten e vet pa deklaruar asgje.Kujdes nga skandalet ekonomike dhe personale

Binjaket do kene njohje te rendesishme ne jeten sociale dhe ne dashuri fillime te mbara

Gaforrja do kete permiresim ne diskutime me epror dhe njerez te ligjit dhe favorizime ekonomike

Luani do kete nje mundesi te re apo shans te dyte ne nje pune apo ne nje lidhje personale te tronditur

Virgjeresha do kete shanse per te fituar shume para dhe do shlyejne borxhet e detyrimet Ne disa raste ka pak probleme

Peshorja do kete rifutje te njerzve nga e kaluara ne jeten e tyre por me nje strategji te re

Akrepi do kete shume optimizem per punen .Pak kujdes me njerzit qe premtojne shume

Shigjetari do jete i dashuruar ne cdo moment dhe gati per aventuren e rradhes

Bricjapi do shlyej disa detyrime familjare dhe do bej shit blereje pasurish te patundshme

Ujori do kete takime shume te mira udhetime dhe shanse per njohje vertet interesante

Peshqit do kene nje pengese te vogel ekonomike qe do ta perballojne me sukses

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 15:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera