Kthehu lart

Çfarë makine ka Ardian Bujupi

Çfarë makine ka Ardian Bujupi GazetaExpress

Këngëtari Ardian Bujupi ka treguar super makinën e tij në rrjetet sociale

Këngëtari është parë në brigjet e bukura të Francës Jugore, konkretisht në vendin turistik Cote d’Azur.

Duket se këngëtari atje është më punë dhe është duke e xhiruar një videoklip të ri të këngës së tij më të fundit.

Por, ajo çka ka tërhequr vëmendjen ka qenë makina e tij e tipit Ferrari e cila kushton mbi 250 mijë euro.

Ndryshe, Ardian Bujupi ka paralajmëruar këtë vit se do të jetë shumë i angazhuar, edhe në aspektin kombëtarë edhe ndërkombëtarë, pasi që ai bën karrierë dyfishe, këndon anglisht për tregun ndërkombëtarë kurse shqip për tregun shqiptar. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 19:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera