Kthehu lart

Çfarë buqete me lule ka marrë Duda Balje

Çfarë buqete me lule ka marrë Duda Balje GazetaExpress

Sot ishte Dita Ndërkombëtare e Gruas dhe sigurisht lulet nuk kanë munguar për shumë gra, vajza dhe nëna anembanë botës

Por, paksa më e veçantë ishte buqeta me lule e Duda Baljes të cilën ajo e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Deputetja që përfaqëson komunitetin boshnjak në Kuvend është njëra prej femrave më të përfolura nga deputetet e Kuvendit të Kosovës.

Pavarësisht madhështisë së buqetës me lule, Dudeja nuk ka treguar se nga kush e ka arrë atë. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 19:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera