Kthehu lart

Capital T me “Çka donë ajo”

Capital T me “Çka donë ajo” GazetaExpress

Reperi Capital T, së shpejti do të publikojë këngën e tij më të re “Çka donë ajo”. Këtë njoftim reperi e ka bërë përmes llogarisë së tij zyrtare të Facebook.

Capital T, së fundmi kishte publikuar këngën “Pernime”, e pas disa muajve ai përsëri do të sjellë më të rejën për fansat e tij të cilët me padurim po e presin këtë këngë.

Reperi gjithashtu është mjaftë aktiv edhe nëpër koncerte të ndryshme të cilat po mbahen tash gjatë sezonit veror. /Indeksonline/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 26 Korrik 2015 18:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera