Kthehu lart

Butrinti zhvishet në temperatura super të ftohta

Butrinti zhvishet në temperatura super të ftohta GazetaExpress

Këngëtari i hitit “Xhanëm” Butrint Imeri duket se nuk i ka problem temperaturat e ftohta

Megjithatë, ai është parë në një kompleks turistik ku duket se ka bërë banjo në pishinat e tyre të nxehta!

Këngëtarja, ka shkruar poshtë fotografisë së edhe pse ftohtë ka gjetur kohë për ta gjetur ngrohtë në hotelin në fjalë.

“Tu e mujt dimrin masi e mujta vetveten”, ka shkruar ai poshtë fotografisë edhe pse nuk dihet se ku e ka pasur fjalën kur ka thënë e “mujta vetveten”.

Butrinti është njëri prej këngëtarëve më “in” për momentin derisa me dy këngët e tij të fundit, “Xhanëm” dhe “Balla” ka thyer çdo parashikim nëpër toplista.

Xhanëm në youtube ka 28 milion klikime kurse Bella 25. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 21:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera