Kthehu lart

Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël

Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël GazetaExpress

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt sapo ka ndarë fotot më të ëmbla të para ndonjëherë.

Ajo mban në duar Kajanin e vogël dhe ka treguar nga ai më tepër se ndonjëherë më parë. Në foto duket dhe atmosfera festive e krijuar në shtëpinë e tyre.

Nuk mund të mbetej dhe jashtë vëmendjes pamja e Ajolës, që duket në formën e saj më të mirë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Dhjetor 2018 12:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera