Kthehu lart

Brenda shtëpisë së Armina Mevlanit, shikoni çfarë bën blogerja

Brenda shtëpisë së Armina Mevlanit, shikoni çfarë bën blogerja GazetaExpress

Kohët e fundit blogerja e njohur Armina Mevlani është përfolur gjatë për një shtatzëni të mundshme. 

Dyshimet u shtuan për shkak të një fustani mjaft fin që tregonte çdo efekt të mundshëm. 

Armina kundërshtoi zërat duke pohuar se fëmija do të vinte pasi e kishte realizuar dasmën. 

Ndërkohë ajo është shfaqur më e lumtur se kurë në shtëpinë e sja deh në shoqërinë e mace së saj të dashur.

Armian ka treguar shpesh në postimet e saj se i afuron macet që ka në shtëpi. Blogerja ka realizuar një pozë mjaft gazmore në mesin e shtëpisë. /Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Janar 2018 13:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera