Brad Pitt tejet i lumtur pas ndarjes nga Angelina Jolie

Hamshori hollywoodian, Brad Pitt, po duket më i shëndetshëm dhe më i lumtur se kurrë që prej ndarjes nga Angelina Jolie.

GazetaExpress

Hamshori hollywoodian, Brad Pitt, po duket më i shëndetshëm dhe më i lumtur se kurrë që prej ndarjes nga Angelina Jolie.

Aktori 54 vjeçar u shfaq duke vuajtur pas ndarjes nga aktorja në shtator të vitit 2016, vetëm dy vjet pasi u martuan në një dekadë të të qenurit në lidhje.

Por, thuhet se ai tashmë po jeton momentet më të mira të jetës dhe ka punuar shumë për veten e tij.

“Brad duket se është në një vend më të mirë tani”.

“Ndarja ishte shumë e errët ëpr të, por sëf undmi ai duket më i shëndetshëm dhe më i lumtur. Ai duket shumë i entuziazmuar për jetën”, u shpreh një burim për People.

Pitt dhe Jolie ende po negociojnë për aspektet e divorcit ët tyre dhe kujdesin e gjashtë fëmijëve të tyre.

Vitin e kaluar, aktori foli me ëmbëlsi në një intervistë për GQ sa i përket depresionit dhe si fëmijët po e ndihmojnë që të tejkalojë krizën.

Në një tjetër intervistë Pitt pranoi se alkooli ishte një problem shumë i madh për të, por se ai tash është i lumtur që e ka tejkaluiar këtë problem.

Të tjera

Lajmet e fundit