Kthehu lart

Blerona zbulon më shumë nga shtatzënia e Adelina Tahirit

Blerona zbulon më shumë nga shtatzënia e Adelina Tahirit GazetaExpress

Moderatorja e TV 21, e cila është e njohur për format e saj bombastike, ka treguar gjetur pak kohë të flet për shtatzëninë e Adelina Tahirit

Këngëtarja shkupjane, e cila i dha fund beqarisë para disa muajve, është zbuluar që është shtatzënë.

E këtë e ka konfirmuar sot edhe Blerona e TV 21.

Ajo ka postuar një foto në InstaStory ku shihet një foto e këngëtares dhe tek barku ka të vendosur një zemër, që tregon se ajo është shtatzënë! /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 21:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera