Kthehu lart

Blero ia publikon një foto të ‘tmerrshme’ Genta Ismajlit, duket sikur të ishte 60 vjeçe

Blero ia publikon një foto të ‘tmerrshme’ Genta Ismajlit, duket sikur të ishte 60 vjeçe GazetaExpress

Ka bërë ‘bum’ në skenën shqiptare atëherë kur jo çdokush ka qenë këngëtar.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare nga Kosova, Genta Ismajli e cila është një prej këngëtareve që është dëgjuar dhe vazhdon të dëgjohet me të madhe.Ismajli njihet si një vajzë me energjie të “jashtëzakonshme” e të cilën e shpreh me shumë pozitivitet në skenë.

Por kohët e fundit ajo ka nisur të komentohet me të madhe për pamjen e jashtme të saj. Sa i përket linjave trupore, s’ka komet që i ka të përkryera dhe se kujdesin për to nuk e ndal asnjëherë.

E, kur vjen fjala te pamja e jashtme në fytyrë këngëtarja vërehet se ka bërë intervenime kirurgjike edhe pse këngëtarja nuk e pranon assesi një gjë të tillë, pos së fundi që e ka pranuar se i ka fryrë buzët, shkruan GazetaBlic.

Ka bërë ‘bum’ në skenën shqiptare atëherë kur jo çdokush ka qenë këngëtar.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare nga Kosova, Genta Ismajli e cila është një prej këngëtareve që është dëgjuar dhe vazhdon të dëgjohet me të madhe.Ismajli njihet si një vajzë me energjie të “jashtëzakonshme” e të cilën e shpreh me shumë pozitivitet në skenë.

Por kohët e fundit ajo ka nisur të komentohet me të madhe për pamjen e jashtme të saj. Sa i përket linjave trupore, s’ka komet që i ka të përkryera dhe se kujdesin për to nuk e ndal asnjëherë.

E, kur vjen fjala te pamja e jashtme në fytyrë këngëtarja vërehet se ka bërë intervenime kirurgjike edhe pse këngëtarja nuk e pranon assesi një gjë të tillë, pos së fundi që e ka pranuar se i ka fryrë buzët. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 04:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera