Kthehu lart

Bleona Qereti i nxjerr 'jashtë', komenti i Ermalit do ju befasojë

Bleona Qereti i nxjerr 'jashtë', komenti i Ermalit do ju befasojë GazetaExpress

Bleona Qereti bëri gjithë botën të flasë me daljen e saj 'skandaloze' në tapetin e kuq në 'afterparty' e ceremonisë 'Oscar'.

E veshur krejtësisht transparente me një rrjetë që i lejonte daljen e gjoksit jashtë këngëtarja ka thyer kodin e veshjes. 

Por pavarësisht kësaj Bleona është ndjerë krenare për look-un e saj. 

Në një prej postimeve të saj nuk mund të mos komentonte aktori Ermal Mamaqi. 

“Pse i lë njerëzit pa gjumëëëëë” shkruan Ermali duke e shoqëruar me një ‘emoji’ puthjeje. Ndërsa Qereti i kthehet me disa ikona duke qeshur./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 15:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera