Kthehu lart

Blendi Fevziu 'çmendet' me sfidën e fundit, shikoni çfarë publikon për veten

Blendi Fevziu 'çmendet' me sfidën e fundit, shikoni çfarë publikon për veten GazetaExpress

Sfida e fundit e publikimit të fotografive të realizuara 10 vite më parë ka pushtuar rrjetin. 

Nuk mbeti më i madh e i vogël, i njohur e i panjohur pa bërë këtë sfidë. ‘Jashtë valles' nuk mbeti as moderatori shqiptar, Blendi Fevziu.

Faqe të ndryshme në rrjetet sociale kanë bërë 'gallatë' më fotot e tij. Duket se Blendi i ka pëlqyer pa masë këto ‘meme’ aq sa i ka shpërndarë dhe në Instastoryn e tij. 

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2019 10:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera