Kthehu lart

Blac Chyna ekspozon të pasmet plastike në plazh

Blac Chyna ekspozon të pasmet plastike në plazh GazetaExpress

Pak bukuri plastike në plazh

Është kjo Blac Chyna e cila ka ekspozuar trupin e saj si një orë rëre në plazh duke bërë poza seksi në bikine në Malibu

Ajo e ka konfirmuar lidhjen e saj me reperin YBN Almighty në fillim të këtij muaji derisa më parë ishte parë para studios së tij dorë për dore.

E disa ditë më vonë, Blac Vhyna ka treguar trupin e saj seksi në bikine duke bërë poza seksi në Malibu.

Bukuroshja 29 vjeçare natyrisht ka treguar të pasmet e saj seksi duke bërë foto seksi dyshe. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 22:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera