Kthehu lart

Biondja më seksi e rrjeteve sociale

Biondja më seksi e rrjeteve sociale GazetaExpress

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet biondja më seksi e rrjeteve sociale.

Bukuroshja që jeton në Los Anxhelos ka realizuar një set të nxehtë fotografish, në të cilat duket përvëluese.

Bikinit seksi që ka zgjedhur modelja kanë vënë në pah sidomos gjoksin e saj gjigant - por edhe të pasmet bombastike.

Fotografitë i ka realizuar për revistën "Maxim". /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Maj 2018 23:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera