Kthehu lart

Big Mama ka gjetur një sheik? Këngëtarja shpjegon vetë për lidhjen e përfolur

Big Mama ka gjetur një sheik? Këngëtarja shpjegon vetë për lidhjen e përfolur GazetaExpress

Big Mama vjen me intervistë për 'SevenBizz' nga Dubai.

Big Mama ka kaluar disa ditë në vendin shumë të vizituar turistik, Dubai.

E në këtë udhëtim të mundësuar nga agjensioni turistik Fibula kanë qenë të pranishëm edhe gazetarë të Televizionit 7.

Në intervistën e realizuar për emisionin 'SevenBizz' në T7, Bigi tregon gjithçka për atë se nëse është e vërtetë që është lidhur me një sheik e nëse këtë udhëtim e ka mundësuar pikërisht ajo.

Përgjigjen e Big Mamas mund ta ndiqni në video më poshtë: 

Për më shumë rreth të rejave në show-bizz, ndiqni SevenBizz në Instagram.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 15 Tetor 2018 20:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera