Kthehu lart

Bes Kallaku uron 3 femrat e jetës, por e motra nuk ia fal që e la 'jashtë liste'

Bes Kallaku uron 3 femrat e jetës, por e motra nuk ia fal që e la 'jashtë liste' GazetaExpress

​ Aktori i humorit Besa Kallaku ka bërë bashkë në një foto tre femrat më të rëndësishme të jetës së tij. 

Nënën që i dha jetën, gjyshen e tij të famshme Ijen dhe Xhensilën që i zbukuron ditët , të treja në nëj foto dhe krah tyre vijon uimi spcial: Urime 8-Marsin, Nena(Shpresa) qe me linde, me dhe jeten, Ija qe me rrite me lule dele, Xhensila qe me lumturove ditet.

Por Besi ka harruar ta bëj pjesë të kësaj kartoline dhe motrën e tij Anën e cila nuk ja ka përtuar dhe i ka kometuar  në postimin e tij.

‘Po mua, lopa me ka bere??Hajt se e flasim zemra motres’ ka shkruar Ana në komentin e saj. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 14:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera