Bes Kallaku uron 3 femrat e jetës, por e motra nuk ia fal që e la 'jashtë liste'

​ Aktori i humorit Besa Kallaku ka bërë bashkë në një foto tre femrat më të rëndësishme të jetës së tij. 

GazetaExpress

Nënën që i dha jetën, gjyshen e tij të famshme Ijen dhe Xhensilën që i zbukuron ditët , të treja në nëj foto dhe krah tyre vijon uimi spcial: Urime 8-Marsin, Nena(Shpresa) qe me linde, me dhe jeten, Ija qe me rrite me lule dele, Xhensila qe me lumturove ditet.

Por Besi ka harruar ta bëj pjesë të kësaj kartoline dhe motrën e tij Anën e cila nuk ja ka përtuar dhe i ka kometuar  në postimin e tij.

‘Po mua, lopa me ka bere??Hajt se e flasim zemra motres’ ka shkruar Ana në komentin e saj. /Gazeta Express/

Të tjera

Lajmet e fundit