Kthehu lart

Bebe Rexha me lëvizje provokuese në xhirimet e reja

Bebe Rexha me lëvizje provokuese në xhirimet e reja GazetaExpress

Bebe Rexha ka pozuar për revistën e njohur ‘Hunger Magazine’.

E këngëtarja në videon e publikuar shihet se ka kaluar kohë shumë të mirë në këtë fotosesion.

Ajo pozon e xhirohet shumë e lirë ndërsa tregon të pasmet në një nga videot e publikuara, në të cilën tregon se çfarë mund të presin fansat, shkruan Gazeta Express.

Edhe profili i vetë revistës ‘Hunger’ kanë lajmëruar se një sesion i mirë po vjen me Beben edhe në revistë edhe në ‘Hunger TV’.

Ndërsa nuk dihet ende nëse Bebe do të sjellë videoklipin e radhës për ndonjërën nga këngët e albumit, apo do të shijojë ende sukseset e singëlit ‘I’m a mess’./Gazeta Express/  

View this post on Instagram
Slap that ass. @hungermagazine
A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on
  
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Shtator 2018 17:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera