Kthehu lart

Babai i Ermal Metës ka këtë reagim pas fitores së të birit!

Babai i Ermal Metës ka këtë reagim pas fitores së të birit! GazetaExpress

Ndonëse në media u publikua se këngëtari Ermal Meta është dhunuar nga i ati, nga postimi i tij i fundit duket se gjërat nuk janë kështu.

Gëzim Meta, babai i Ermalit ka publikuar një foto ku ai është duke ngritur kupën e “Sanremos” dhe gjithashtu ka marrë komente të shumta nga miqtë e tij në rrjete sociale. 

Ndër të tjera Gëzimi ka shkruar se ndihej krenar për këtë arritje të djalit të tij. Gjithashtu në një deklaratë të pak minutave më parë Ermal Meta iu drejtua gazetarëve shqiptar të kenë kujdes sesi i interpretojnë gjërat që ai thotë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 14:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera