Kthehu lart

Aurela Gaçe sjell në jetë vajzën e dytë

Aurela Gaçe sjell në jetë vajzën e dytë GazetaExpress

Aurela ka sjellë në jetë vajzën e dytë duke përjetuar sërish kënaqësinë e të bërit prind bashkë me partnerin e saj, Skerdin.

Këngëtarja ende nuk ka pohuar asgjë, por burime pranë tyre sjellin vërtetësinë e këtij lajmi. Në vazhdim presim të mësojmë edhe emrin që këngëtarja do të zgjedhë për vajzën. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2016 15:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera