Kthehu lart

Aurela Gaçe ka 'botën' para syve dhe nuk nguron të na e tregojë!

Aurela Gaçe ka 'botën' para syve dhe nuk nguron të na e tregojë! GazetaExpress

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura.

Në këtë foto shfaqen dy vogëlushet e saj Grace dhe Abigail duke ecur me njëra-tjetrën. Për këngëtaren duket se nuk mund të ketë pamje më të bukur se kjo dhe diçka të tillë nuk mund të qëndrojë pa e shprehur në rrjete sociale.

Ndonëse për Grace ajo ka publikuar foto, për vogëlushen Abigail ende nuk kemi një foto ku i duket plotësisht portreti./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 18:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera