Kthehu lart

Art Abazi tregon një dhunti të tij që nuk e kemi ditur

Art Abazi tregon një dhunti të tij që nuk e kemi ditur  GazetaExpress

Kur jemi të femrat moderne ato kohëve të fundit kërkojnë edhe meshkuj modern

I tillë duket se është këngëtari Art Abazi.

Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka treguar se është një kuzhinier i zoti.

Arti ka postuar një foto në Instagram poshtë se cilës ka shkruar.

“Një kuzhinier si unë, i duhet çdo shtëpie”.

I njohur për baladat e tij romantike pop – rok, nuk kanë munguar edhe komentet poshtë fotografisë nga femrat e ndryshme, e që natyrisht i kanë bërë tag burrave apo të dashurve të tyre për t’ju treguar se sa ideal është një burrë që është edhe kuzhinier i mirë. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 23:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera