Kthehu lart

Ardian Limanmera sjell këngë për Rahovecin, publikon albumin e ri

Ardian Limanmera sjell këngë për Rahovecin, publikon albumin e ri GazetaExpress

Këngëtari Ardian Limanmera ka sjellë albumin e tij më të ri.

Përveç "Këngëve të Shpirtit", Limanmera ka publikuar edhe një album të performancave të fundvitit si dhe një këngë për Rahovecin.

"Rahovec Vendlindja ime" titullohet kënga që është pritur më së miri nga publiku i këngëtarit që edhe është nga Rahoveci.

Limanmera bashkë me orkestrin e tij "Bohemët" janë shumë të kërkuar në dasma.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 19:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera