Kthehu lart

Ami merr një super dhuratë për vogëlushen e saj

Ami merr një super dhuratë për vogëlushen e saj GazetaExpress

Vetëm pak kohë dhe Amarda Toska do të mbajë në krah vajzën e saj.

Ndërkohë moderatorja dhe sipërmarrësja e njohur është duke përgatitur gjithçka për mirëseardhjen e vogëlushes.

Ami nuk e ka zbuluar ende emrin që do i venë bebit edhe pse ka garantuar se e kanë thuajse të qartë.

Ndërkohë ajo ka marrë dhuratat më të ëmbla për të voglën dhe i publikuar në rrjetet sociale. 

Në imazhet e hedhura në Instastory shihet se i kanë ardhur disa ëmbëlsira në formën e këpucëve.
Duket se Ami e ka pëlqyer pafund dekorimin e tyre. Ami dhe Ermali presin të bëhen prindër së dyti, pasi ata janë prindër të një djali të quajtur Joel.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 14:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera