Kthehu lart

Amber Rose tregon format bombastike në plazh (Foto)

Amber Rose tregon format bombastike në plazh (Foto) GazetaExpress

Amber Rose ka shfaqur trupin e saj teksa po shijon disa pushime në Hauai.

33-vjeçarja ka treguar format e saj bombastike edhe pse ka nxjerrë në pah celulitin, duke mos e patur aspak problem.

E veshur me një palë bikini blu, Amber duket se ka dëshpëruar paska fansat me celulitin tek fundshpina dhe këmbët e saj.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Janar 2017 22:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera