Kthehu lart

Albani në hall, kjo vajzë i propozon martesë, ky është reagimi i tij

Albani në hall, kjo vajzë i propozon martesë, ky është reagimi i tij GazetaExpress

Vëllai seksi i këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj, Albani është ndër këngëtarët më të pëlqyer në showbizin shqiptar.

Albani më shumë se për muzikën e tij, njihet si një këngëtar i cili ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave të tij, transmeton Gazeta Express.

E rezultati i kësaj madje ka përfunduar me një propozim martese që një vajzë i ka bërë Albanit.

Një fanse duket se aq shumë e do Albanin madje i propozon edhe martesë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Albani i cili nuk ka hezituar që këtë bisedë ta publikojë në llogarinë e tij në Instastory. 


Kujtojmë se Albani ka një numër të madh të ndjekësve në Instagram./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 10:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera