Kthehu lart

Albana Osmani transformohet dhe pozon me fustan transparent

Albana Osmani  transformohet dhe pozon me fustan transparent GazetaExpress

Moderatorja e njohur Albana Osmani dhe njëkohësisht një nga nismëtaret e fushatës ‘Ti je Luledielli’ ka mahnitur me pozën e saj të realizuar nga  fotografi i mirënjohur Fadil Berisha.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga fushata e bamirësisë dhe më pas publikimi që vijon nga karitur temperaturat. 

E veshur në një fustan transparet dhekrejtësisht e transformuar me paruket e zeza deh të shkurtra. Me këtë foto është e vështirë të njihet.

Albana do të prezantojë në Misionin e Shqipërisë pranë OKB, nismën e saj "Ti je një luledielli"./Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Janar 2018 12:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera