Kthehu lart

Aktorja nuk ftoi në dasmë kolegen: Nuk të ftova në dasmë se më vije lakuriq

Aktorja nuk ftoi në dasmë kolegen: Nuk të ftova në dasmë se më vije lakuriq GazetaExpress

Nëse do vizitonit profilin e aktores së njohur të “Apartamentit 2XL” do të shihni një foto të prerë të një vajze me fustan të bardhë ! 

Ka qenë kolegia e saj Eliona Pitarka e cila përmes një komenti e vë Cubin me shpatulla pas muri: S’te vjen turp që nuk më ftove !! Në qoftë shaka apo jo Cubi si një aktore humori ka dalë nga situata me një batutë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Qershor 2018 18:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera