Kthehu lart

Aktori turk: Ja si më ndryshoi gruaja ime shqiptare

Aktori turk: Ja si më ndryshoi gruaja ime shqiptare GazetaExpress

Tolgahan Sayışman dhe Almeda Abazi janë një nga çiftet më të pëlqyera në Turqi por edhe në Shqipëri.

Aktori turk Tolgahan dhe modelja shqiptare Almeda Abazi pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, tërhoqën gjerësisht vëmendjen e mediave turke.

Dyshja fillimisht kanë qenë miq shumë të mirë por më pas ata ranë në dashuri.
Tolgahan e shpreh shpesh në intervistat e tij se si Almeda e ka ndryshuar në karakter aktorin.

’Përpara se të njihja Almedën, kam qenë tepër gjaknxehtë dhe impulsiv. Isha një person i paduruar që irritohej për çdo gjë. Por, falë Almedës kam ndryshuar. Tashmë jam shumë më i qetë, i duruar dhe mendoj çdo gjë shumë herë përpara se të veproj’’, shprehet aktori i shumë serialeve./noa.al

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Tetor 2018 10:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera