Kthehu lart

Aktori i "Portokallisë" më i emocionuar se kurrë performon përpara të birit!

Aktori i "Portokallisë" më i emocionuar se kurrë performon përpara të birit! GazetaExpress

Aktori i njohur i “Portokalli” Marin Orhanasi gjithnjë ka treguar sesa shumë i përkushtuar është ndaj familjes së tij.

Edhe këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të bukur ku ka treguar se pjesë e shfaqjes të dielës që lamë pas si spektator ishte edhe djali i tij.

Në këtë video shohim sesi i biri duartroket dhe po e shijon pafund performancën e babait të tij. Këtë herë Orhanasi ka performuar për spektatorin e tij më të dashur./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 19:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera