Kthehu lart

Ajola i bën dedikimin më romantik ‘lali Erit’!

Ajola i bën dedikimin më romantik ‘lali Erit’! GazetaExpress

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka treguar gjithnjë anën e saj artistike dhe romantike.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet sëbashku me Erionin dhe krahas fotos ka shkruar: “Shiko yjet, shiko sesi ato shkëlqejnë për ty,”-përfundon Xoxa. Aktualisht ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Qershor 2018 11:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera