Kthehu lart

Agon Amiga dhe Cozman sot sjellin këngën e re

Agon Amiga dhe Cozman sot sjellin këngën e re GazetaExpress

​Anëtarët e grupit Babastars, Cozman dhe Agon Amiga, kanë paralajmëruar se sot do të publikojnë këngën e re.

“E jemja”, titullohet kënga, të cilës dyshja i ka realizuar edhe videoklip.

Siç dihet, ata të dy kanë sjellë duete edhe më parë, si “Prej Tirone”, “Printo”, “Shih ti kishe”, e të tjera, të cilat janë pëlqyer shumë.
Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të jetë hit i kësaj vere./GazetaExpress


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Qershor 2018 10:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera