Kthehu lart

Adea Pulës po i ‘del’ avulli

Adea Pulës po i ‘del’ avulli GazetaExpress

Është shumë aktive në rrjetet sociale, ndonëse nuk është në muzikë.

Adea Pula një fotografi shumë interesante e ka publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net Ajo shihet se është në një pishinë me ujë të nxehtë, nga dilte avull.

Ndonëse nuk zbuloi shumë nga trupi i saj, fotoja vlen të komentohet edhe për shkak të fjalëve që Adea i ka lënë bri saj

“Më lejo të shoh bukurinë tënde kur dëshmitarët kanë shkuar” janë fjalët e saj edhe pse në pishinë kishte edhe njerëz tjerë. Siç duket, fjalët janë për personin që e fotografoi Adean!

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 02:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera