Kthehu lart

A është kjo modelja me këmbët më seksi në botë

A është kjo modelja me këmbët më seksi në botë GazetaExpress

Ju kujtohet vargu “Elvana Gjata me këmbët e Gjata”.

Por, kjo nuk është Elvana!

Kjo është modelja Olivia Attwood e cila ka treguar këmbët e saj të gjata dhe seksi derisa ka pasur të veshur një xhamper nga leshi të veshur.

Ajo është e njohur për lidhjet e saj interesante, pak të trubullta, e njëra prej tyre ka qenë edhe ajo me bashkë aktorin e saj në Love Island, Chris Highes.

E sonte ajo ka sjell klimat e nxehta derisa ka dal me një xhamper të shkurtër në rrugët e Londrës duke bërë që kalimtaret ta kthejnë sytë nga ajo.

Sigurisht, kjo duhet të jetë modelja më seksi me “këmbët e gjata”. /GazetaExpress/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Nentor 2017 21:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera