Kthehu lart

"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti!

"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti! GazetaExpress

Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovizion me këngën “Mall”.

Mbrëmjen e sotme ai është i ftuar në Top Show, ku në promon e publikuar këngëtari pyetet edhe për partneren e tij. 

Ai është pyetur nëse Andia, partnerja e tij është bërë xheloze për miqësinë e tij me këngëtaren me origjinë shqiptare Eleni Foureira.  “Aspak, madje u bënë shoqe”,-përfundon Genti./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 19:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera