Kthehu lart

A e keni ditur se Lindon është i biri i këngëtarit shumë të famshëm shqiptar

A e keni ditur se Lindon është i biri i këngëtarit shumë të famshëm shqiptar GazetaExpress

Lindon Berisha është djali i një legjende.

I ftuar në emisionin 'Sevenbizz' me Meriton Mjekiqin, artisti Lindon ka folur edhe për babain e tij.

Me siguri se të gjithëve ju kujtohet  hiti 'Vetëm 5 minuta', i Agron Berishës, një këngë që i ka mbijetuar kohës. Agron Berisha - Vetem 5 Minuta

Pikërisht Agroni është babai i Lindon Berishës, artisti i cili po ndejk hapat e suksesit të babit

Agroni është ndarë nga jeta tash e 16 vite më parë, ndërsa në videon më poshtë Lindon tregon se si e kujton ai babain e tij: SEVENBIZZ | Pauza e Lindonit që i paraprin befasive

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2019 14:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera