Kthehu lart

A e dini sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në natën e çmimeve 'Oscar'

A e dini sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në natën e çmimeve 'Oscar' GazetaExpress

Nëse ka diçka që nuk i ka munguar asnjëherë trashëgimtares së Top Medias, është finesa. 

Lori Hoxha në çdo dalje të saj  publike apo postimet në rrjetet sociale kujdeset të mos ketë  asnjë mangësi.

Edhe në daljen e saj gjatë mbrëmjes maratonëtë ndarjes së çmimeve ‘Oscar’ Lori ka mahnitur me veshjen e saj.

E gjitha me të bardha dhe të zgjedhura me mjaft shije. Por a e dini sa ka kushtuar e gjitha vëshja e saj...Vetëm këpucët Lou Boutin kanë kushtuar 545 Euro, ndërsa Fundi me pula 300 Euro dhe bluza që mbante veshur 320Euro.

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 11:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera