Kthehu lart

"13" drejt rekordeve të para (Video)

"13" drejt rekordeve të para (Video) GazetaExpress

Kënga e re e Era Istrefit është pritur mirë nga fansat e saj. Balada, "13" pritet që të thyej rekord sonte në Youtube.

Deri me tani ajo është klikuar më shumë se 50 000 herë, derisa kënga është lëshuar mbrëmë në kanalin Youtube, pak para orës 3 të natës.

Përpos që është e veçantë, balada e Erës përmban edhe skena ‘hot’ brenda saj, ku ajo puthet, derisa edhe mënyra si këndohet është ndryshe nga baladat e tjera.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Dhjetor 2014 16:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera