Zbulohen foto intime të Jennifer Lopez (Foto +16)


12/01/2019

Jennifer luan përkrahë aktorit simpatik, Gino Anthony Pesi dhe filmi përmban shumë skena erotike mes tyre.

Në episodin e fundit këngëtarja dhe aktorja me origjinë latine shihet e shtrirë, e veshur vetëm me të brendshme, teksa Gino i qendron sipër në një pozicion shumë të nxehtë.

47 vjeçarja ka treguar edhe njëherë talentin e jashtëzakonshëm në aktrim, ndërkohë që ky serial arrin më shumë se 5 milion shikime çdo javë.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart